سامانه آموزش از راه دور یکتاوب- سامانه‌های یکتاوب
سامانه های یکتاوب

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/12/17 | 
محور اصلی یکتاوب یک سامانه‌ی مدیریت محتوا (CMS) است که برای مدیریت الکترونیک فرآیندهای علمی، آموزشی و پژوهشی طراحی شده است. این CMS  بومی ابزارهایی دارد که به مدیران پایگاه اجازه می‌دهند مجموعه‌ای گسترده و پویا از اطلاعات گوناگون را به سادگی مدیریت کنند. برای کار با این سامانه‌ی مدیریت محتوا، آشنایی با مفاهیم پایه‌ای کار با رایانه کافی است و نیازی به دانستن زبان‌های برنامه‌نویسی نیست. یکتاوب با بررسی نیازهای سازمان‌های دانش‌بنیان، سامانه های  گوناگون را بر پایه ی این CMS  بومی راه اندازی کرده است.

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک نشریات علمی

این سامانه دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه نشریه، مدیریت دریافت و رهگیری مقالات و داوری الکترونیک مقالات است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه نشریه را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت مقالات ابزارهایی برای دریافت و انتشار الکترونیک مقالات را در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی مقالات بر پایه‌ی استانداردهای جهانی را فراهم می‌کند

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک انجمن‌های علمی سامانه مدیریت الکترونیک انجمن های علمی دارای سه بخش اطلاع‌رسانی، عضوگیری الکترونیک و بانک اطلاعات متخصصان است. بخش اطلاع‌رسانی فرصتی فراهم می‌کند تا اعضای انجمن به ترویج هدف‌های تعریف شده برای انجمن. عضوگیری الکترونیک با کمک فرم‌های ساده و پیشرفته انجام می‌شود و امکان پرداخت الکترونیک حق عضویت نیز وجود دارد. بخش بانک اطلاعات متخصصان امکان آشنایی با پژوهشگران مرتبط با زمینه‌ی کاری انجمن را فراهم می‌کند.
سامانه‌ی جامع مدیریت دانشگاه‌ و پژوهشگاه
سامانه‌ی مدیریت پایگاه دانشگاه و پژوشگاه ها برای مدیریت الکترونیک فرآیندهای جاری، ارتباط با پژوهشگران و دانشجویان، اطلاع عموم مردم از آخرین دستآوردهای دانشگاه در زمینه های علمی، آموزشی و طراحی شده است. با توجه به امکان دسترسی های اختصاصی، دانشکده ها، گروه های آموزشی، پژوهشکده ها، واحدهای ستادی و کاری دانشگاه می توانند پس از ایجاد زیر بخش اقدام به بروز رسانی وبگاه مجموعه خود نمایند.
سامانه‌ی مدیریت الکترونیک همایش علمی
این سامانه دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه همایش، مدیریت دریافت و رهگیری مقالات و داوری الکترونیک مقالات است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه همایش را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت مقالات ابزارهایی برای دریافت مقالات و فایل‌های ضمیمه در اختیار می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی مقالات بر پایه‌ی روش‌های مرسوم را فراهم می‌کند.
 
نشانی مطلب در وبگاه سامانه آموزش از راه دور یکتاوب:
http://yektaweb.ir/edu/find.php?item=1.114.22.fa
برگشت به اصل مطلب