سامانه آموزش از راه دور یکتاوب- ارتباط با کاربران
راهنمای برقراری ارتباط

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/5/28 | 
در بسته‌ی نرم‌افزاری یکتاوب امکان برقراری ارتباط الکترونیک میان کاربران و مدیر پایگاه، میان مدیر پایگاه و کاربران و میان کاربران با یکدیگر وجود دارد. این ارتباط با فرستادن پست الکترونیک، پیام داخلی یا پیامک انجام‌پذیر است. مدیر پایگاه می‌تواند با تنظیم خبرنامه‌ی پایگاه، کاربران را از تازه‌ترین مطالب گنجانده شده در پایگاه آگاه سازد.  هم‌چنین با تنظیم فرم تماس و فرم پرسش و پاسخ از نظرات کاربران درباره‌ی پایگاه آگاه می‌شود و به پرسش‌های آنان پاسخ می‌دهد.

ایمیل‌ها و پیام‌ها   
بخش‌های این راهنما:    فرستادن ایمیل          خبرنامه         پیام داخلی      فرستادن پیامک       پرسش و پاسخ         تماس‌های رسیده

فرستادن ایمیل
 مدیر پایگاه می‌تواند سخن مورد نظر خود را به نشانی پست الکترونیک کاربران بفرستد. فقط به یاد داشته باشید که ایمیل‌های ارسال شده از طریق این بخش، در سایت ذخیره نمی‌شوند. اگر نیاز به ثبت ایمیل ارسالی و دریافت پاسخ دارید باید با webmail سایت خود کار کنید.

خبرنامه
شما می‌توانید بجای نوشتن مطالب، از بخش ارسال خبرنامه، آخرین مطالب پایگاه را تعیین کنید تا مطالب به صورت خودکار انتخاب شوند. همچنین در حالتی که از بخش مدیریت نشریات در برنامه بهره می‌برید، می‌توانید عناوین مقالات (Table of Contents) مقالات را برای هر شماره انتخاب کنید.


پیام داخلی
در این روش شما مطالب را به صندوق پستی داخل برنامه که برای هر کاربر در نظر گرفته شده است می‌فرستید. هنگام ورود هر کاربر به برنامه (با نام کاربری و گذرواژه‌ی خود) برنامه وی را از رسیدن پیغام‌های جدید آگاه می‌کند. کاربران می‌توانند به پیغام فرستاده شده پاسخ دهند. همچنین، کاربران نیز می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.


 
نشانی مطلب در وبگاه سامانه آموزش از راه دور یکتاوب:
http://yektaweb.ir/edu/find.php?item=1.113.21.fa
برگشت به اصل مطلب